طراحی سایتطراحی وب سایت

طراحی وب سایت اولین قدم برای ورود به دنیای تجارت الکترونیک است یک وب سایت خوب از نظر ظاهر گرافیکی ، سرعت لود و محتوا می بایست با بهترین حالت طراحی و کد نویسی گردد تا در نهایت برای شما بازدهی مالی داشته باشد. ما پروژه های طراحی سایت خود را به زبان php و به صورت واکنشگرا مطابق اصول سئو طراحی می نمائیم.

طراحی سایت

دامنهخدمات ثبت دامنه و هاستینگ

برای داشتن یک وب سایت اول از همه به یک آدرس برای سایتمان نیاز داریم که این آدرس دامنه داست ما می باشد و سپس به یک فضا از سرور برای آپلود اطلاعات سایت نیاز داریم که به این فضا نیست هاست یا هاستینگ می باشد (فضای میزبانی سایت)

هاست و دامنه

برنامه نویسیبرنامه نویسی وب و ویندوز

برنامه نویسی پروژه های استارت آپ ، نرم افزارهای تحت وب از جمله سیستم های باشگاه مشتریان ، نرم افزار های همسان سازی پایگاه داده و...

برنامه نویسی

راهکارهای تجارت الکترونیک آواتار
طراحی سایت


 

تجارت الکترونیک

انتخاب تمامی دامنه ها تمامی پسوند های دامنه جستجو شود

 

سئوسئو بهینه سازی سایت

سئو یک سرمایه گزاری بلند مدت پر بازده است ، مشتریان شما در گوگل به دنبال شما می گردند پس تمام شرایطی که برای این رقابت نیاز دارید تا در بالاترین نتایج جستجوهای گوگل باشید ما ایجاد می کنیم و کسب و کار شما را با بهینه سازی سایت زیر و رو خواهیم کرد.

سئو سایت

پشتیبانی سایتخدمات پشتیبانی وب سایت

شرکت ما با تشکیل تیمی حرفه ای جهت تولید محتوا سئو شده می تواند خدمات تولید محتوا در وب سایت و شبکه های اجتماعی و همچنین پشتیبانی فنی وب سایت بر روی وب سایت و سئو سایت شما فعالیت کند که پکیج هایی معین برای خدمات پشتیبانی خدمت شما ارائه می نمائیم.

پشتیبانی وب سایت

گوگل ادوردزگوگل ادوردز تبلیغ در گوگل

یکی از موثر ترین راه های تبلیغات آنلاین تبلیغ در گوگل یا گوگل ادوردز است ، شرکت آواتار با بهترین قیمت در بین رقبا خدمات تبلیغ در گوگل با ایجاد کمپین های هدفمند و تحقیق شده را ایجاد و ارائه می نماید.

گوگل ادوردز

شرایط و قوانین گوگل برای سئو یک وب سایت

0
شرایط و قوانین گوگل

در مقاله قبلی تحت عنوان سئو چیست و چه شرایطی دارد ذکر کردیم که وب سایت شما باید از قوانین موتور های جستجویی پیروی کرده باشد تا توسط آن ها آنالیز گردد و طبق روال میخواهیم بند بند شرایط را به ترتیب ذکر و در مقالات جداگانه مفصلاً توضیح دهیم.

بسیار خوب حال شرایطی که موتور های جستجو مخصوصاً گوگل به عنوان یک فیلتر به صورت الگوریتم در نظر گرفته اند کدام اند؟

1- شرایط بهینه سازی :

1-1 - پیج رنک (Page Rank) : یعنی رتبه یا رنکینگ وب سایت شما که از 0 تا 10 معین می گردد و میزان این رنک وابسته به میزان لینک های  داخلی یعنی لینک های درونی وب سایت که به صفحات متعدد وب سایت خودتان مرتبط می گردند ، لینک های خارجی یعنی لینک هایی که به سایت های دیگر متصل می گردند و لینک هایی که از سایت های دیگر به سایت شما متصل می گردند که خود این لینک ها قوانینی دارند ، در این مقاله خیلی خلاصه این قوانین را خواهم گفت اما مطمعناً در مقالات آتی مفصلاً توضیح خواهیم داد و راهکار هایی را هم ذکر می کنیم اما برای خلاصه باید گفت که این لینک ها باید مرتبط به موضوع وب سایت شما باشند برای مثال لینک یک وب سایت با موضوع الکترونیک در یک وب سایت با موضوع شیمی یا پتروشیمی لینک مفید به حساب نمی آید و این قانون الگوریتم های جدید گوگل است البته راهکارهایی هست ، شاید اجبار باشد که از اینگونه لینک ها استفاده کنیم اما باید به موتور های جستجو بفهمانیم که کدام لینک ها مورد تائید شماست و کدام یک فقط معرفی شده اما مورد تائید شما نیست که این کار به واسطه شناسه های follow و Nofollow انجام می گیرد و اما آخرین مورد این که لینک ها نباید مربوط به سایت هایی باشند که به دلیل تخلف وارد اسپمر های گوگل شده اند.

1-2 - موضوع و توضیحات وب سایت شما : شما برای وب سایتتان باید یک عنوان یا موضوع + توضیحات تعریف کرده باشید این عناوین سایت همان متن های عنوان سایت ها در نتایج جستجو گوگل هستند و توضیحات هم همان توضیحات زیر هر عنوان است اگر شما این ها را معیین نکرده باشید خود موتور های جستجو از متون مقدمه صفحات این ها را می خوانند اما بهتر است که شما تعریف کرده باشید ، عنوان بهتر است حداکثر 50 کاراکتر و توضیح 160 کاراکتر باشد.

1-3 - تگ های H : کد نویس یک وب سایت برای مشخص کردن عناوین مهم سایت باید بسته به درجه اهمیت از تگ های H1 تا H5 استفاده کرده باشد تا رتبه اهمیت عناوین را به موتور جستجو نشان دهید.

1-4 - کلید واژه ها : کلمات کلیدی هر صفحه باید مشخص شده باشد اما این کلمات باید مرتبط به متون وب سایت و موضوع وب سایت باشند و حتماً در متن به کار رفته باشند به عبارتی در کلید واژه ها شما کلمات مهم و کلیدی متن را باید تعریف کنید که موتور های جستجو به این کلمات حساس تر باشند و این کلمات را سعی کنید به ترتیب اولویت در متون سایت بیشتر به کار ببرید.

1-5 - تایتل تصاویر : تمام تصاویر داخل وب سایت شا باید دارای تایتل باشند ، این تایتل ها باعث می شوند زمانی که تصویر برای کاربر به هر دلیلی لود نشد تایتل موضوع عکس را نشان دهد و در سرچ تصاویر گوگل هم معمولاً با عنوان عکس نمایش داده می شود.

1-6 - صفحات ایندکس شده : صفحات وب سایت شما به واسطه ابزار های گوگل باید ایندکس شده باشد اما به دلیل حجم زیاد وب سایت ها پروسه زمان بری است و اگر بخواهید به حال خود رهاش کنید زمان زیادی صرف می گردد . بهترین راه ابزار وب مستر تولز گوگل است و تهیه یک نسخه فایل XML. نقشه سایت .

1-7 - لینک های خراب : لینک های شکسته یا لینک هایی که به صفحات ارور 404 منتهی می شوند یک ایراد و رتبه منفی محصوب میشود ، لینک های وب سایتتان را حتماً بررسی کنید.

1-8 - بک لینک ها :  بک لینک ها همان لینک هایی هستند که از سایت های مختلف به وب سایت ما داده شده اند ، حجم این لینک ها هر چه بیشتر باشد نشان دهنده مفید بودن وب سایت شما است.

1-9 - قفل کردن www : وب سایت ها معمولاً هم با www. باز می شوند هم بدون آن و این دو دامنه جداگانه محصوب میشود یعنی ارزش دامنه شما نصف می گردد ، پسوند www یک ساب دامین پیشفرض تمام وب سایت ها است اما شما می توانید کاری کنید که وب سایتتان تنها با یکی از حالت ها باز شود و حالت دیگر ریدایرکت شود بر روی حالت مورد نظر شما در واقع از دید کاربر هر دو حالت سایت را باز می کند اما یک حالت دامین اصلی شما می باشد که هر کدام نوشته شود نتیجه ریدایرکت بر روی دامنه اصلی است . آموزش این کار را هم در مقالات آتی خواهیم داد.

1-10 - فایل دسترسی های ربات robot.txt : ممکن است شما صفحاتی داشته باشید که به لحاظ امنیتی یا هر دلیل دیگری نخواهید موتور های جستجو آن ها را ایندکس کنند و یا به آن ها دسترسی داشته باشند این صفحات باید داخل فایلی به اسم robot.txt بر روی هاست شما تعیین شده باشند.

1-11 - نسخه XML نقشه سایت : حتماً برای وب سایتتان یک فایل XML از نقشه سایتتان تهیه و بر روی root هاستتان آپلود نمائید.

1-12 - عدم استفاده از فرم ها و یا فلش : در وب سایت شما نباید از فرم ها در کد نویسی استفاده شده باشد و فایل فلش حدالمقدور نباشد چرا که هم قغیر قابل ایندکس هستند هم به دلیل عمومیت نداشتن رتبه مثبت برای شما ندارد.

1-13 - بلاگ : سعی کنید وب سایتتان یک وبلاگ داشته باشد ، وبلاگ برای موتور های جستجو خیلی دوست داشتنیه و هم باعث بروز رسانی سایت شما می شود و یک سایت فعال را به موتور های جستجو معرفی می کند.

1-14 - سرعت لود وب سایت بر روی سخت موبایل ، تبلت و کامپیوتر :  سرعت لود وب سایت شما خیلی مهم است و به عواملی چون کد نویسی ، حجم تصاویر هر صفحه و هاست شما بستگی دارد.

1-15 - سایت های اجتماعی و دایرکتوری ها : در گذشته دایرکتوری های Yahoo و DMOZ مهم بودند که سایت شما در آن ها لیست شده باشد اما اکنون علاوه بر این دایرکتوری ها چه بسا بیشتر صفحات سایت شما بر روی سایت های اجتماعی اهمیت دارند حتی میزان محبوبیت این صفحان (LIKE) و میزان بروز رسانی مطالب این صفحات پس دست به کار شوید!

1-16 - ترافیک سایت و آمار بازدید :  امری که میشه گفت در سئو خیلی مهم است ترافیک یک وبسایت یا همان آمار بازدید یک وب سایت است چرا که به گوگل اطمینان میدهد این وب سایت سایت محبوبی است که آمار بازدید بالایی دارد.

 

 

بهینه سازی و سئو ( رتبه اول گوگل )

 

بهینه سازی سایت یا همان سئو SEO شامل پروسه ای جهت ایجاد قوانین و شرایط الگوریتم های گوگل درون وب سایت شما می باشد که شامل بهینه سازی کد ها ، ایجاد شرایط لینک ها ، بهینه سازی کلمات کلیدی و محتوا ، افزایش آمار بازدید و... است که به مجموع این فعالیت ها بهینه سازی وب سایت SEO ( مخفف کلمه Search Engine Optimization) می گویند . سئو امر بسیار مهمی است چرا که بهترین و کم هزینه ترین راه تبلیغات دیده شدن در نتایج اولیه سرچ های کاربران با کلمات کلیدی مرتبط می باشد و باید بدانید که بیشتر مشتریان شما در گوگل به دنبال شما می گردند اما شما شرایط دیده شدن را ندارید چرا که یک وب سایت سئو شده و فعال که یک تیم حرفه ای بر روی آن کار کند را ندارید پس سهم بزرگی از مشتریانتان را از دست می دهید.

برتری ما نسبت به رقبا سئو کارمان چیست؟

در فناوری اطلاعات آواتار سئو تنها کانتنت محور و یا کد نویسی نیست ، ما بر روی تمام شرایط سئو وب سایت شما کار می کنیم ، رقابت سئو دیگه خیلی امر ساده ای نیست و حسابی پیچیده شده چون رقابت خیلی سنگینه. ما اول از همه به سراغ کدهای وب سایت شما میریم و حسابی بهینشون می کنیم که سرعت لود شما بالا بره بعد میریم سراغ تگ ها و یه دستی به سر و روشون می کشیم که موتورهای جستجو بدونن کلمات مهم وب سایت شما کدام اند سپس ابزار های کاربردی گوگل مثل آنالیکتیک و مستر تولز دایرکتوری ها ، بک لینک ها و در نهایت مهم ترین قسمت تولید محتوا به صورت دوره ای و مداوم ، مطالب خوراک وب سایت شما هستند و بیشتر شرایط سئو دور و ور محتوای سایت شما ذره بین به دست می گردند...

گوگل

چه شرایطی باعث نمایش سایت در اولین نتایج صفحه اول جستجو گوگل می شود؟

کدنویسی بهینه

کدنویسی بهینه شامل حذف تکرار کدها و کاهش حجم کدهای CSS , HTML , JS و همچنین حذف استایل های اینلاین و نهایتاً کاهش امکان پذیر کدها جهت افزایش سرعت لود وب سایت.

بهینه سازی آدرس ها

آدرس های وب سایت (url ها) تا حد امکان باید کوتاه باشند و ترجیحاً مفهومی همچنین داشتن گواهی SSL و قفل دامنه بر روی یک آدرس با www و یا بدون www.

کلمات کلیدی

کلمات کلیدی شامل مهم ترین کلمات هر صفحه می باشند که می بایست حتماً داخل توضیحات متن صفحه مربوطه به کار رفته باشند.

ابزارهای سئو گوگل

گوگل ابزارهایی را برای هرچه بهتر ایندکس کردن وب سایت شما و همچنین ارائه گزارشاتی از وضعیت وب سایت ارائه نموده است که مهم ترین ابزارهای گوگل آنالیکتیک و وب مستر تولز هستند.

محتوابهینه سازی و سئو محتوا

محتوا پادشاه سئو است ، به جرئت میتونیم بگیم 50% سئو مربوط میشه به محتوا (مطالب وب سایت) پس به این بخش خیلی اهمیت بدید. محتوای شما باید شامل شرایط ذیل باشد:

  •  مطالب وب سایتتان را کپی نکنید و سعی کنید خودتان تولید کننده مطلب وب سایتتان باشید.
  •  مطالب مفید در سایتتان تولید کنید مطالبی که کاربران به دنبال آن ها هستند.
  •  تگ ها خیلی خیلی مهم هستند ، به صورت زنجیره ای و اولویت تگ ها را استفاده کنید.
  •  هنگام تولید محتوا چگالی یا تکرار کلمات مهم مربوط به هر صفحه را بیشتر از سایر کلمات کنید.
  •  گفتیم کلمات مهم مربوط به هر صفحه لازم هستش بدونید بهتره صفحه اول را تنها به کلید واژه های اصلی و سایر صفحات را به کلید واژه های مربوطه به هر صفحه انتخاب کنید که به صورت لندینگ پیج سئو شوید.
  •  برای تصاویر حتماً عنوان درج کنید که تصاویر وب سایتتان در نتایج جستجو تصاویر گوگل هم ایندکس شود.

 

مقالات طراحی سایت و تجارت الکترونیک

  • Start Publishing Date
وب سایت زرنگ یا وب سایت تنبل

 وب سایت هم با شیوه های سنتی و معرفی دهان به دهان میتونه به عنوان یک کاتالوگ دیجیتال باشه که این ساده نگری و کم بهره ترین حالت ممکن برای یک سایت هستش ...

ما فقط یک وب سایت ساده طراحی نمیکنیم

ما فقط یک وب سایت برای شما طراحی نمی کنیم............
ما یک ابزار فروش کاربردی برای سازمان شما طراحی و برنامه نویسی می کنیم...
قبل از طراحی سایت با ...

دیجیتال مارکتینگ

آشنایی با دیجیتال مارکتینگ و تجارت الکترونیک

دیجیتال مارکتینگ یا تجارت الکترونیک راه و روش های معرفی رقابت و کسب و کار به شیوه اینترنتی می باشد. به ...

دامنه

تفاوت پسوند های دامنه ها چیست یا به عبارتی دامنه های (com. ) (ir.) (co.) (org.) (info.) (tv.) و.... در چیست?
 دامنه ها تنها آدرس هایی هستند که در ...

Load More

مقالات سئو و بهینه سازی سایت

  • Start Publishing Date
تگ های هدینگ

تگ های هدینگ <h> مهم ترین عامل جهت معرفی عبارات کلیدی و اولویت بندی آن ها هستند اما بسیاری کاربرد این تگ ها را نمی دانند:  
تگ h1 : مهم ترین ...

محتوا

حتماً تا به حال به این موضوع بر خورده اید که وب سایت هایی که در نتایج اولیه گوگل به چشم می خورند ظاهر گرافیکی چندان مناسب و چشم گیری ندارند وگاهاً در ...

هاست ایران یا خارج

همیشه بسیاری از مدیران وب سایت ها این سوال را در ذهن خود دارند که هاست ایران مناسب تر است یا هاست خارج از کشور؟ اولاً باید این را بدونیم که هاست داخل ...

عناوین صفحات

عنوان که بین تگ <title> قرار میگره یکی از مهمترین عوامل on-site سئوست. حتما زمانیکه نوشته ای مینویسید مطمئن شوید که کلمه هدف شما در عنوان قرار ...

Load More