طراحی وب سایت شرکتی

وب سایت های شرکتی ویژه معرفی شرکت به همراه خدمات و توانایی های یک شرکت و یا محصولات قابل عرضه به همراه تصویر و مشخصات محصولات می باشد . یک وب سایت شرکتی بنا به نیاز ها و ذهنیت شما دارای امکانات و ظاهر گرافیکی خاصی می باشد که طی یک جلسه حضوری طرح یا ایده اولیه شما را تکمیل تر خواهیم کرد و به یک جمع بندی کلی دست خواهیم یافت و بعد از منعقد کردن یک قرارداد منسجم تعهدات شرکت ما نسبت به پروژه شما آغاز می گردد و واحد های طراحی و برنامه نویسی ما دست به کار می شوند ، در این صفحه برای این که بتوانید یک شناخت اولیه و کلی از نیاز های خود و امکانات یک وب سایت شرکتی پیدا کنید ما لیست امکانات نرمال را در ذیل آورده ایم و برای هر کدام توضیحی مختصری داده ایم در صورت تمایل این امکانات را بررسی بفرمائید تا طی جلسه حضوری با شناخت کامل تری بتوانید بهترین وب سایت ممکن برای سازمان شما را پی ریزی نمائیم و گر چه امکان یا امکاناتی را در ذهن دارید که در لیست ذیل نیست می توانید در جلسه حضوری مطرح بفرمائید تا امکان سنجی و برآورد های لازم جهت برنامه نویسی انجام پذیرد ، در فناوری اطلاعات آواتار غیر ممکن ، ممکن نیست....

لیست امکانات و مشخصات طراحی سایت :

 

عنوان

توضیحات و امکانات

 

1

 

طراحی اختصاصی قالب گرافیکی با تکنولوژی های مدرن کد نویسی

قالب اختصاصی از ابتدا تنها برای شما به صورت اختصاصی با زبان های برنامه نویسی HTML/CSS و PHP به همراه 26 موقعیت نمایش ماژول با امکان افزودن موقعیت ها در آینده نوشته می شود . استفاده از تکنیک های CSS3 - HTML5 و JQuery در طراحی قالب شما که باعث حرکت بخشی به اشیاء و پویا سازی بیشتر سایت می گردد و همچنین از گرافیک بالا تر و ظاهر جذاب تری بهره مند می شود . همچنین سرعت لود وب سایت شما به نسبت سایت ساز ها و قالب های آماده بالا تر می باشد و قالب شما مطابق با اصول سئو و حجم کمتر طراحی می گردد .

امکانات :

 • امکان مشاهده موقعیت های مختلف قالب توسط مدیر وب سایت جهت انتخاب موقعیت مناسب برای درج ماژول های مختلف .
 • امکان ویرایش قالب گرافیکی در آینده و گسترش موقعیت ها .
 • امکان تغییر رنگ بندی قالب در آینده به سفارش شما با .

 

2

 

سیستم مدیریت محتوا

سیستم مدیریت محتوا مبنی بر زبان برنامه نویسی php با پایگاه داده MySQL می باشد که امکانات بسیاری را در اختیار شما قرار می دهد ، برخی از این امکانات که برای مدیر یک وب سایت کاربردی اند عبارت اند از :

 • امکان ایجاد صفحات متنی متعدد.
 • امکان ویرایش ، حذف و تغییر وضعیت انتشار به منتشر نشده به صورتی که از وب سایت شما حذف نگردد اما نمایش هم داده نشود و تنها در مدیریت شما باقی بماند.
 • امکان تعیین زمان نمایش یا انتشار و حتی پایان انتشار هر محصول ، خبر و یا هر مطلبی که ایجاد نموده اید.
 • امکانات مدیریتی ماژول ها : نمایش یا عدم نمایش ، موقعیت های نمایش در قالب گرافیکی ، ایجاد ماژول های ساده HTML و ماژول های نمایش متن یا لینک به تعداد متعدد و قابلیت انتخاب موقعیت نمایش هر ماژول.
 • امکان مدیریت کاربران ( فعالسازی – غیر فعالسازی ، مشاهده مشاخصات ، ایجاد کاربر جدید و ارائه سطوح دسترسی از پیش تعیین شده به هر کاربر )

3

ماژول منو ساده ( بدون ریسپانسیو )

این ماژول با کد های CSS طراحی می گردد و به صورت ساده بدون افکت تنها با استایل دهی های ابعادی و رنگ بندی و امکان نمایش زیر منو طراحی می گردد.

4

ماژول منو ساده (ریسپانسیو )

علاوه بر مشخصات ماژول منو ساده امکان نمایش به صورت دکمه بر روی موبایل و تبلت (نسخه ریسپانسیو) دارد.

5

ماژول منو ساده (ریسپانسیو ) و مگا منو (زیر منو چند ستونه)

این ماژول علاوه بر امکانات ماژول منو ساده (ریسپانسیو ) امکان نمایش زیر منو ها به صورت چند ستونه با حفظ حالت ریسپانسیو در موبایل و تبلت.

6

ماژول منو افکتیو (ریسپانسیو )

این ماژول کلیه مشخصات ماژول منو ساده را دارد به همراه افکت هایی جهت هاور های منو مشابه حرکت بردر در زیر منو ها با حرکت موس ، تغییر رنگ با اکت های سرعتی و همچنین باز شدن زیر منو ها

7

ماژول مگا منو افکتیو (ریسپانسیو )

امکانات ماژول منو افکتیو (ریسپانسیو ) ساده را دارد به همراه امکان باز شدن زیر منو ها به صورت چند ستونه

8

اسلاید شو تصاویر (ریسپانسیو)

نمایش تصاویر گرافیکی بدون افکت های حرکتی در اسلاید ها با امکان تغییر تصاویر با افکت های JQuary ، نمایش تصاویر و همچنین امکان نمایش عنوان برای هر تصویر (عناوین مرتبط به موضوع عکس ها )

9

اسلاید شو تصاویر لایه ای (ریسپانسیو)

نمایش تصاویر گرافیکی به همراه افکت های حرکتی در اسلاید ها مشابه تصاویر فلش اما با تکنیک JQuary این تکنیک بر روی تمامی سیستم ها اجرا می شود ، امکان تغییر تصاویر با افکت های JQuary ، نمایش تصاویر و همچنین امکان نمایش عنوان و توضیح برای هر تصویر (عناوین مرتبط به موضوع عکس ها )

10

سیستم کاتالوگ محصولات

تعیین و ساخت دسته یا گروه های مختلف محصولات با امکان مدیریت گروه ها از قبیل حذف ، اضافه ، ویرایش تعیین وضعیت نمایش (انتشار یا عدم انتشار)

درج محصول با امکانات ذیل :

 • درج عنوان
 • درج تصویر
 • توضیح مختصر ( نمایش چند کلمه اول از توضیحات هر محصول با امکان تعیین تعداد کلمات )

11

سیستم جستجو

جستجو در کلمات کلیدی به کار رفته در محصولات ویژه کاتالوگ محصولات و یا محتوای متنی وب سایت های اطلاع رسانی.

12

کاربران (ثبت نام و مدیریت کاربران)

 • امکان ثبت نام و عضویت
 • ورود کاربر با مشخصات فردی
 • بازیابی رمز عبور کاربران

13

فرم

ساخت فرم های دریافت اطلاعات از کاربران شما مثل فرم های استخدام ، همکاری با ما ، انتقادات و پیشنهادات و ...

امکان ایجاد فیلد های متنی و دراپ دان (کشویی)

دارای کپچا جهت افزایش امنیت

امکان پیوست فایل های ضمیمه

امکان خروجی گرفتن از ارسال ها در یک فایل اکسل

امکان ارسال به ایمیل و یا ذخیره در مدیریت فرم ها

14

ماژول اخبار

نمایش اخبار به همراه آرشیو اخبار

15

CSS3 باکس

در زیر اسلاید و یا هر موقعیتی امکان نمایش باکس هایی با سایز های یکسان و یا نا متعارف در کنار یکدیگر جهت نمایش یک تصویر و همچنین نمایش توضیحی مختصر به هنگامی که موس بر روی باکس قرار می گیرد را دارد از این باکس ها معمولاً برای نمایش موضوعی خاص و مهم و یا نمایش دسته بندی های مختلف وب سایت و هدایت کاربران به صفحات مختلف استفاده می شود همچنین ظاهر زیبایی را به صفحه اول می بخشد.
16 افکت پارالاکس نمایش یک تصویر بکگراند به صورت اسکرول ثابت در موقعیتی خاص و امکان نمایش متن و یا آیکون بر روی آن این افکت مناسب استفاده برای هر تصویر و یا متنی بر روی آن می تواند باشد و امکان تکرار در صفحه نیز می باشد
17

ماژول شبکه های اجتماعی

نمایش شبکه های اجتماعی و کینک شدن وب سایت شما به شبکه هایتان

18

نقشه گوگل مپ و موقعیت جغرافیایی شما

این نقشه با رنگ بندی ظاهری قالب گرافیکی شما طراحی و آماده سازی می گردد

19

افکت پارالاکس

نمایش یک تصویر بکگراند به صورت اسکرول ثابت در موقعیتی خاص و امکان نمایش متن و یا آیکون بر روی آن این افکت مناسب استفاده برای هر تصویر و یا متنی بر روی آن می تواند باشد و امکان تکرار در صفحه نیز می باشد

20

آمار بازدید کنندگان ( وب گذر )

ارائه آمار بازدید بر اساس روز ، هفته ، ماه ، سال - ارائه IP های بازدید کنندگان - ارائه ساعت بازدید و تاریخ بازدید - ارائه مشخصات مرورگر بازدید کنندگان - ارائه سایت هایی که بازدید کنندگان را به سایت شما وارد کرده اند مثل گوگل یا سایت هایی که تبلیغ شما یا لینک شما را در وب سایتشان قرار داده اند. - مدیریت بازدید کنندگان - ارائه نمودار نقطه به نقطه.

21

آمار بازدید کنندگان ( اختصاصی )

ارائه آمار بازدید بر اساس روز ، هفته ، ماه ، سال - ارائه IP های بازدید کنندگان - ارائه ساعت بازدید و تاریخ بازدید - ارائه مشخصات مرورگر بازدید کنندگان - ارائه سایت هایی که بازدید کنندگان را به سایت شما وارد کرده اند مثل گوگل یا سایت هایی که تبلیغ شما یا لینک شما را در وب سایتشان قرار داده اند. - مدیریت بازدید کنندگان - ارائه نمودار نقطه به نقطه.

22

فرم تماس با ما

ارسال موضوع ، پست الکترونیک ، نام و نام خانوادگی ، متن پیام به مدیر وب سایت