پروسه طراحی سایت در آواتار

پروسه طراحی سایت در آواتارطراحی وب سایت مانند هر پروژه ای باید تدوین و بررسی گردد تا خروجی مطلوبی داشته باشد برای مثال یک وب سایت حرفه ای و موفق از نظر کارفرما و مشتری وب سایتی خواهد بود که اول از هر چیز اهداف مدیران و طریقه برآورده سازی نیاز هایشان از ایجاد وب سایت شناخته و تحلیل گردد سپس بررسی نیازهای مشتریان و اعلام در قالب پیشنهادات به کارفرما ، بررسی ، تعیین و آماده سازی مطلوب ترین محتوا به نحوی که مخاطبان بتوانند به اطلاعاتی که نیاز دارند به بهترین شکل دسترسی یابند. رعایت اصول سئو و بهینه سازی وب سایت ،کلمات کلیدی متون وب سایت ، طراحی ظاهر گرافیکی وب سایت که نقش مهمی در جذب مخاطبان دارد ، سرعت لود شدن صفحات و نصب ماژول های آماری که اطلاعات دقیقی از بازدید ها و کاربران به مدیر ارائه نماید ، تعریف استراتژی هایی جهت افزایش آمار بازدید و رنک گوگل و کاهش رتبه الکسا.

 

- شروع تا پایان یک پروژه طراحی وب سایت :

 


تماس تلفنی با کارشناسان فروش ما

جهت اعلام نیاز ها و خواسته با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید و یک توضیح اولیه در رابطه با خواسته ها و اهداف اعلام بفرمائید تا کارشناسان ما ایده شما را تکمیل تر و شما را راهنمایی نمایند.

 


جلسه بررسی نیاز های شما و پیشنهادات ما

طی جلسه ای در محل شرکت ما و یا اعزام کارشناسان ما خدمت شما بار دیگر نیاز ها و خواسته های شما و پیشنهادات ما بررسی می گردد و به یک جمع بندی کلی خواهیم رسید.

 


عقد قرارداد

طی دو نسخه برابر قرارداد کلیه تعهدات ما و شما ، شرایط و امکانات وب سایت و تاریخ دقیق شروع و پایان پروژه مشخص خواهد شد.

 


پرداخت 50% هنگام عقد قرارداد

هنگام عقد قرارداد 50% مبلغ کل قرارداد به عنوان پیش پرداخت دریافت می گردد و داخل قرارداد مبلغ پیش پرداخت و تسویه حساب ذکر می گردد.

 


طراحی روز شمار و صفحه ایندکس وب سایت

بعد از عقد قرارداد در صفحه سایت روز شمار افتتاح وب سایت شما قرار خواهد گرفت که در آن زمان باقی مانده تا افتتاح وب سایت نشان داده می شود و یا لوگو شما به همراه پیغامی جهت در حال طراحی بودن نمایش داده می شود.

 


طراحی قالب و پوسته گرافیکی

پوسته گرافیکی وب سایت متناسب نیاز ها و موضوع وب سایت به طور اختصاصی فقط برای شما با تکنولوژی های مدرن و پویا ساز برنامه نویسی می گردد.

 


نصب ماژول ها و برنامه نویسی

بعد از اتمام برنامه نویسی پوسته گرافیکی ماژول ها و امکانات برنامه نویسی ، شخصی سازی و نصب می گردند.

 


کنترل کیفیت و سرعت وب سایت

بعد از اتمام کار کل وب سایت جهت بررسی سرعت بارگزاری و لود صفحات ، امنیت و بهینه سازی سئو توسط GTMetrix و Woorank کنترل و تا حد امکان بهینه می گردند.

 


بارگزاری و نماش وب سایت به صورت خصوصی

سایت قبل از ارائه و بازگشایی برای عموم جهت مشاهده و بررسی به صورت خصوصی بارگزاری می شود تا اصلاحات و تغییرات نهایی را اعلام کنید.

 


رفع اصلاحات نهایی وب سایت

تغییرات و اصلاحات نهایی مطابق با درخواست شما اعمال خواهد شد.

 


تسویه حساب و آغاز پشتیبانی سبز

بعد از تائید وب سایت توسط شما و قبل از انتشار پروژه برای عموم 50% مبلغ باقی مانده تسویه می گردد و وب سایت برای عمو منتشر شده و دوره گارانتی سبز آغاز می گردد.

 


جلسه آموزش مدیریت وب سایت و تحویل یک نسخه از سورس نهایی وب سایت بر روی لوح فشرده

در جلسه آموزش نحوه مدیریت وب سایت و محتوا که بسیار ساده است به شما آموزش داده خواهد شد و نهایتاً سورس وب سایت و پایگاه داده به شما تحویل می گردد.